flash

Mateřská škola

 

Mateřská škola sídlí ve zvýšeném patře budovy Obecního úřadu. Má 2 místnosti přizpůsobené pro hru a spánek dětí. Je vybavena novým nábytkem a množstvím didaktických pomůcek. Součástí prostoru je školní zahrada s pískovištěm a herními prvky.

Mateřská škola pracuje podle školního vzdělávacího programu (ŠVP) "Barevné rybičky". Hlavní cíle jsou rozděleny do třech oblastí: 1. Rozvíjení dítěte a jeho schopnosti učení. 2. Osvojení si základů hodnot, na nichž je založena naše společnost. 3. Získání osobní samostatnosti a schopnosti projevovat se jako samostatná osobnost působící na své okolí. Dále koncepce MŠ vychází z místních zvyků a tradic a inspiruje se z programů "Začít spolu" a z "Barevných kamínků".

Díky našim sponzorům je naše školka vybavená kvalitními a moderními výukovými pomůckami, které odpovídají věkovému složení dětí.

Školní jídelna se nachází ve stejné části budovy jako MŠ. Jídelna zajišťuje svačinky pro děti z MŠ a obědy pro děti, žáky a zaměstnance MŠ aZŠ.

Pedagogický sbor v letošním školním roce 2018/2019 tvoří učitelky:

Miloslava Thonová a Bc. Kristýna Stejskalová

Adresa: Základní škola a Mateřská škola Zubčice,

Zubčice 45, Velešín 382 32

Ředitelka školy: Mgr. Hana Zajíčková

Tel., Mob.: 380 331 527, 606 045 511

E – mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

IČ: 75 00 14 38

Pověřenec GDPR: RES PLUS s.r.o., Vyšný 259, Český Krumlov

Tel.: 725 929 385, e – mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , IČ: 25174045

Fyzická osoba vykonávající povinnosti pověřence: JUDr. Vladimír Novotný